Destiny 2 Günlükleri: Black Armory Nasıl Oynanmaz?

Bu yazıda herhangi bir haber falan vermeyeceğim. Sadece kendi deneyimlerimden bahsedeceğim. Evet, şu ana kadar 3 saat daha Destiny 2 oynadım. Ve bir Forge bile yapamadım. Peki neden mi? Çünkü Power Level’ı 610.

destiny 2 black armory ile ilgili görsel sonucu

Evet, tebrik ediyorum Bungie’dekileri. Forsaken’da ulaşabileceğiniz maksimum Power seviyesi 600. Ama sonraki eklentinin ilk etkinliği sizden 610 Power istiyor. Şimdi 600’e düşürdüler ama hala yeterli değil. Mesela ben 562 Power’daydım. Bu 3 saat içerisinde 566’ya çıkabildim. Ve Forge’a girmek için 600 olmam gerekiyor. Bu da para verdiğim bir içeriği oynayamamak demek. Bu da sinirlenmem demek. Gerçekten bu kadar aptal olabilir misiniz ya? İlerleyen günlerde düşmesi bekleniyor ki umarım düşer. Yoksa bu demek oluyor ki yeni eklentiyi oynamak için minimum 10 saat daha harcamam gerekiyor. Ancak ondan sonra Black Armory ile gelen etkinliklere bakabilirim. Tam bir saçmalık. En azından ilk Forge’u 570-580 falan yapsaydınız. İkinciyi 610, üçüncüyü 630-640 artık ne yapmak istiyorsanız yapardınız.

Gerçekten aşırı mantıksız buldum ve sevmedim. Kim düşündüyse bir an önce hayatını sorgulaması gerekiyor. Ayrıca sadece ben değilim, duyduğum kadarıyla Black Armory sahiplerinin %95’i Forge’ları oynayamamış. Umarım en yakın zamanda düzelebilir. Ki böylece oynayıp günlük yazılarında bahsedebilirim. Bu arada Battlefield V günlükleri de bu hafta sonu yeni bir bölüm alacak, haberiniz olsun. Görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları