E3 2017 Özel: Büyük Patrondan Ne Bekliyorum?(Sony)

Ve işte o an geldi. Bayanlar ve baylar, bu, E3’ün zirve noktası. Bu, oyunculuğun yeniden ayağa kalkışı. Bu, gökten gelen bir ışık. Bu, hepimizi kurtaracak. Oh, biraz fazla ciddi oldum. Kısaca Sony!!!!!!!!!!!!!!!!

Peki Sony neden bu kadar heyecanlandırıyor? Elbette ki oyunlardan. EXCLUSİVE oyunlardan. Hani Microsoft’ta olmayan. Gömme Mod, Activated. Ama haklıyım. Microsoft, kendi kendini batırdı. Ama merak etme bebecik, anne eve geri döndü. Oh, ne kadar da eziyorum. Şakacı çocuk oldum. Neyse, bu da çok ciddisiz oldu. Ne diyorum ben? Neyse. Baştan başlayalım. Sony konferansı kapıda! Yeeeeeeeeeeey!

Dediğim gibi, ne bekliyorum. Hemen başlayayım. Spider-Man Oynanış! İnsomniac Games inanılmaz bir firma ve kendilerinin Spider-Man üzerinde çok çalıştığına eminim. Sen sevdiğim süper kahraman geri dönüyor. Hem de en sevdiğim konsolda, en sevdiğim yapımcı firmalardan biriyle. Mükemmel!

The Last of Us Part 2 Oynanış! Biraz fazla mı abarttım. Merak etmeyin. Sakın E3 2015’i unutmayın. Final Fantasy 7 Remake duyurulduysa, her şey olabilir. Evet, Naughty Dog en sevdiğim yapımcı firma. Tartışmasız. Ve en sevdiğim oyunlardan biri olan The Last of Us’ın devamı The Last of Us Part 2’da… Saçma oldu, öyle değil mi? The Last of Us’ın devamı Crash Bandicoot olamazdı. Kısacası, oynanış istiyorum Naughty Dog.

Crash demişken ona da girmeden olmaz. Ön sipraiş verdin neyine yetmiyor diyebilirsiniz. Fakat Activision özel bir Crash duyurumuz var demişti. Ve bakalım bu duyuru ne kadar özel. Yoksa en sevdiğim Crash oyunu Crash Twinsanity geri mi dönüyor? Belki 2.si geliyor. Çok zor ama olsun. Ummak güzeldir. Umo!

Sucker Punch’ın Yeni Oyunu! Tahminen yeni inFamous olacak oyun, beni acayip heyecanlandırıyor. inFamous Second Son harika bir işti. Ondan sonra gelen First Light da fena değildi. Fakat şimdi, daha fazlasını istiyorum. Daha fazla, daha fazla, daha fazla! Bize gücünü göster Sony! Ya da gösterme. Sen bilirsin.

Bunlar yetmedi mi? Daha bahsetmediğim Days Gone, God of War, Detroit, Unchated vs. var. Yani anlayacağınız var da var. Sony’nin askerleriyiz. Bizi takip et! Ya da öl!(Anlamayanlar için Poppy göndermesi. Ciddi değil tabii ki.)

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları