Hafta Sonu #1: Sönük Bir İlk Hafta(1-7 Ocak 2018)

Hafta Sonu’nun ilk yazısına hoş geldiniz. Yazıda genel olarak o hafta çıkan oyunlar, filmler, öne çıkan oyun haberler, siteye gelen yazılardan vs. bahsedeceğim. Sıra olarak önce Haberler, sonra Çıkacaklar, sonra da Siteye Gelen ve Gelecek Olanlarla ilgili konuşacağım. Hemen başlayalım.

Öne Çıkan Haberler:

-Uncharted: The Lost Legacy’nin yönetmeni Shaun Escayg, Naughty Dog’dan ayrıldı. Oyunla ilgili zaten bir değerlendirmem var. Ana serideki birçok oyundan iyiydi bence. Tebrik etmek lazım. Kendisi ayrıca resmi hesabından Avengers logosu paylaşmış. Herhalde yeni Avengers oyunu üzerinde çalışacak.

-Slender Man filminin ilk fragmanı çıktı ve film 18 Mayıs’ta yayınlanacak. Kendisinin fragmanı ile ilgili de detaylıca bir yazım var. İlginç bir film gibi duruyor. Bekleyip görmek lazım.

-Bir diğer önemli haber ise Monster Hunter: World’ün PC için Sonbahar’da çıkacağı oldu. Çok daha erken çıkmalıydı diye düşünüyorum. Konsollar için iki hafta sonra falan çıkıyor çünkü. 26’sı olması lazım.

-Injustice 2’nin DLC karakteri Enchantress için bir oynanış videosu paylaşıldı. Herkesin gözü malum başka bir karakterde olduğu için -veya karakterlerde diyelim- çok beklendiğini sanmıyorum. Bilmeyenler için de Suicide Squad’daki kötü karakter bu Enchantress. Neyse gelsin bakalım.

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler(Normalde İlk Başta Oyunlar Olacaktı Ama Oyun Çıkmamış)

-Bu hafta sanırım 4 adet film çıkmış. İlki elbette birçok kişi tarafından beklenen Arif v 216. Kendisine gitmedim ama başka bir Türk komedi filmine gittim, ondan da bahsedeceğim. Ama gördüğüm kadarıyla insanlar beğenmiş, yani sanırım. Türk sinema ve dizi sektöründe beni pek güldüren şeyler çıkmıyor diyebilirim. Daha çok Güldür Güldür Show veya Tolgshow gibi skeç üzerine şeylere gülüyorum.(Yerli olarak)

-Diğeri Ölüm Odası, ki her hafta giren korku filmlerinden biri daha gibi gözüküyor. Pek bir bilgim yok. Ardından İngiltere Benim adlı bir film girmiş. Kendisi hakkında da pek bir bilgim yok ve son olarak Bobi: Dikenlerin Gücü Adına isimli bir film girmiş. İsmine çok gülüyorum fakat çocuklar için, bir şey demiyorum. Çocuğunuzu götürmek için ideal gözüküyor.

-Büyük ihtimalle bu hafta filme gidecekseniz Arif v 216’ya gideceksiniz. Ben ise ailemle Aile Arasında isimli filme gittim. Öncelikle kendime soruyorum, niye gülmeyeceğini bildiğin filmlere gidiyorsun. Neyse, evet ben gülmedim. Ama annem ve babam gülmekten çatladı diyebilirim. Türk komedilerine gülüyorsanız ve gitmediyseniz, büyük ihtimalle Arif v 216’ya gideceksiniz. Ama eğer gitmeyecekseniz, buyurun Aile Arasında’ya gidebilirsiniz.

Site Hakkında

-Geldik site ile ilgili bölüme. Bu hafta 10 tane yazı yayınlamışım. Bununla birlikte 11. Bir de bundan sonra gelecek var(yetişirse), onunla da 12. Güzel bir hafta geçirmişiz diyebilirim. Şimdi, şu Özel Yazılar meselesine dönelim. Onlara Değerlendirmeler ve Çok Uğraştığım Yazıların yanında Günlükler’i de ekliyorum. Ama artık haftada 3’ten, 4’e çıktı sayıları. Önümüzdeki hafta büyük ihtimalle bir oyun incelemesi, bir 2018’de Çıkacak Oyun ve Filmler yazısı, bir veya 2 tane de günlük yazısı göreceksiniz.

Hafta Sonu’nun ilk yazısı böyleydi. Görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları