Star Wars Battlefront 2 Günlükleri #6: Yeni Güncelleme ve Sezon Arası

Star Wars Battlefront 2 Günlükleri’nin 6. bölümüne hoş geldiniz. Bu bölümde oyuna gelen yeni güncellemeden, ve sezon arası dönemden bahsedeceğim.(Normalde dün gelmeliydi, yetiştiremedim. Fakat Destiny 2 Günlükleri de bugün gelecek, merak etmeyin)

Hemen güncelleme ile başlayalım. Güncellemenin getirdiği yenilikleri sayarsam:

-Blast Modu’na Crait haritası geldi. Evet, sevinmeliyiz çünkü Galactic Assault modunun haritası Crait, Blast moduna da geldi. Evet, 1. sezon güncellemesinde gelmesi gerekirdi ama olsun.

-Yeni bir kahraman gemisi eklendi. Iden Versio’nun Tie/In Fighter’ı ki bu harika bir haber. Ben ve tahminimce birçok kişi daha yeni kahramanlar, gemiler ve haritaları sadece sezonlarda göreceğimizi düşünmüştük. Ama demek ki öyle değilmiş.

-Bunun dışında Iden Versio’nun gemisi ile ilgili 4 adet Milestone eklendi ki bilmeyenler için bunlar, süresi bulunmayan Challenge’lar. Gerisi ise düzeltmeler ve denge ayarlamaları. Küçük bir ekleme de olsa, Tatooine haritasının Gece versiyonu eklendiğini de belirteyim. Ayrıca yaptıkları denge ayarlamaları baya şaşırtıcı çünkü neredeyse her harita, karakter ve silahta ufak da olsa bir değişiklik yapmışlar.

Gelelim kendi düşüncelerime. Oyunu eğlenerek oynuyorum ama artık her gün oynayacağım oyunun Destiny 2 olacağını düşünüyorum. Arada azıcık oynayacağım elbette ama Destiny 2, kesinlikle ana Multiplayer oyunum olacak. Bu da Star Wars günlüklerinin azalması demek oluyor. Neyse, nerede kalmıştım? 1. sezonda bulunan zamanlı Challenge’lar, artık normal oyunda da var. Bu kesinlikle çok iyi bir şey. Girdiğinizde yapılacak, hazır bir talimat olması baya güzel. Fakat tabii artık sezonlara koymak için farklı bir şey bulmaları gerekiyor.

Genel olarak toparlamak gerekirse Battlefront 2’yi oldukça eğlenerek oynuyorum ve yapımcılar da oyunu güzelleştirmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları