Bu Yaz En Çok Beklenen Oyunlar, Filmler, Diziler

Yaz geldi. Okullar 2 hafta sonra kapanıyor. İsterseniz şimdi hep birlikte bu yazı unutulmaz yapacak şeylere bakalım.

E3 2017

Listeye Gamescom’u veya başka fuarları almadım. Aslında bunu da almayacaktım fakat E3 2017 için çok büyük umutlar var. Beklenti çok yüksek. Bethesda kanadından Elder Scrolls 6, EA kanadından Star Wars Battlefront 2 ve diğer Star Wars oyunları, Ubisoft kanadından Far Cry 5, The Crew 2 ve Yeni Assassin’s Creed, Nintendo kanadından Super Mario Oddysey, Microsoft kanadından Project Scorpio ve Sony kanadından Sucker Punch’ın Yeni Oyunu, Uncharted, The Last of Us, Spider-Man, Days Gone, Death Stranding vs. bekleniyor. Bunlar olunca bana da E3’ü listeye almak düşer.

Wonder Woman

Batman v Superman ile Suicide Squad rezaletlerinin ardından DC’nin elinde son bir şansı kaldı diyebiliriz. O da Wonder Woman. Wonder Woman kötü çıkarsa ki olabilme ihtimali çok yüksek, DC evreni bitebilir. Veya en azından Justice League de kötü çıkarsa bitebilir, ya da filmler ertelenebilir. İyi çıkarsa DC evrenine büyük bir şans doğar ve Justice League de iyi olursa DC evreni sonunda Marvel ile yarışmaya başlayabilir. Çünkü evet, şu anda DC evreni ve Marvel evreni kıyaslanamayacak bir durumda. Açık konuşalım. Ama Wonder Woman her şeyi düzeltebilir. Bakalım.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Kim ne derse desin. Umumumda değil. Crash Bandicoot mükemmel bir seri. Son oyunları ile maalesef kötü bir iş çıkardılar ama ilk üçleme ile Twinsanity, mükemmel oyunlar. İlk üçleme çıktığında dünyada olmadığım için onları sonradan oynadım ama Twinsanity, PS2’ye aldığımız ilk 3 oyundan biriydi. Ve oyuna bayılmıştım. 5,6 kere bitirdiğim, inanılmaz bir oyun kendisi. Neyse konumuza dönelim. Bu N. Sane Trilogy ilk üç oyunu remastered yapmış. Ama ne remastered. Karşılaştırma videolarına bir bakın. Ayrıca oyun 40 dolardan çıkacak. Daha ne isteyebilirim ki? Ayrıca bu oyunun da seri için bir önemi var çünkü bu oyun tutarsa, Crash serisi yeniden canlanabilir.

Uncharted: The Lost Legacy

Bir başka PS4 Exclusive oyunu. Crash Bandicoot en sevdiğim 1. oyun serisi iken, Uncharted da ikinci. Aslında bu yazın benim için bu kadar önemli olmasının sebebi bu iki oyun. Daha doğrusu en önemli sebebi. Başka sebepleri de var. Onlara geleceğiz. Oyundan bahsetmek gerekirse Uncharted 4’ün sonrasında geçecek bir oyun kendisi. Uncharted 2 ve 3’te gördüğümüz Chloe karakterini oynayacağız. Yanında ise Uncharted 4’deki kötü karakterlerden Nadine olacak. Tabii bu ikili nasıl bir araya gelmiş, niye birlikte çalışıyorlar onu oyunda öğreneceğiz. Bu oyun da 40 dolardan satışa çıkacak.

Spider-Man Homecoming

En sevdiğim süper kahraman Spider-Man. Bu sene en beklediğim film de elbette Spider-Man Homecoming. Tom Holland’ın Civil War’daki şaşırtan performansından sonra kendisinden bu filmde mükemmel şeyler bekliyorum. Vulture ve Shocker fena kötü karakterler değiller. Iron Man’in falan da olmasıyla filmi beklemekten gerçekten yoruldum. Gerçekten.

Game of Thrones 7. Sezon

İlk fragmanı da çıkan Game of Thrones’un 7. sezonunu da oldukça bekliyorum. Kafamızda bir sürü soru ve bir sürü düşünce var, evet. Ve aynı zamanda geriye kalan sadece 2 sezonumuz, yanlış hatırlamıyorsam da 13 bölümümüz var. Kendisinden de beklentim çok büyük. Ama bunun, beklentimi karşılayacağından eminim diyebilirim.

Şimdi de benim için özel bir anlam ifade etmeyen ama gene de hem benim, hem de dünyanın beklediği oyun, film dizileri listeleyeyim:

-Middle Earth: Shadow of War

-The Defenders

-The Mummy

-Transformers: The Last Knight

-Dunkirk

-Agents of Mayhem

-Captain Underpants

-The Emoji Movie

İşte genel olarak bu yaz bizi bu oyunlar, filmler ve diziler bekliyor.

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları