Infinity War Özel Beklentilerim: Spoiler Vermek Kötüdür

Son zamanlarda yediğim Infinity War spoilerından dolayı biraz moralim bozuk. Ki normalde dün ve bugün Thor takımı, Wakanda takımı yazılarının falan da gelmesi lazımdı ama şu anda aklımda olan tek şey yediğim Spoiler. Umuyorum ki filmin sonunda falan değildir. Ve gene umuyorum ki filmin en şaşırtıcı şeyi değildir. Umarım.

infinity war ile ilgili görsel sonucu

Infinity War’u artık resmen beklemekten sıkıldım ama sonunda burada. Yarın çıkıyor. Senaryo olarak filmden dev gibi bir şey beklemiyordum ama aldığım Spoiler sayesinde işlerin ciddiyetini kavradım. İnsanların dediğini şu an anlayabiliyorum. Infinity War için hazır değiliz. Hiçbirimiz hazır değiliz. Ben de hazır değilim. Bu ne demek, farklı şeylere yorumlanabilir. Elbette ölümlere yorumlanabilir. Elbette evrenin toptan değişmesine falan yorumlanabilir. Ama bunlardan bahsetmek istemiyorum. Çünkü artık düşünmek istemiyorum. Şu lanet filme gidip, eğlenceli bir vakit geçirmek istiyorum. Pis Spoiler’cılar.

Aksiyon olarak ise filmden beklentilerim yüksek. Wakanda aksiyonu ve Titan aksiyonu tabii ki en beklediklerim. Ayrıca bu film tamamen IMAX kameralarla çekiliyor. Bu da elbette ki beni çok heyecanlandırdı. Şu ana kadar bazı sahneleri IMAX ile çekilen filmleri bu kadar iyi bulduysam, bu film için ne düşünmem gerektiğini büyük ihtimalle bilmiyorum. İnsanların dediği gibi. Bu filme hazır değiliz. Çok sığ düşünüyoruz.

Resmen kamu spotu gibi oldu ama gerçekten çok sinirliyim, mutsuzum ve üzgünüm. Artık bu işkence bitsin istiyorum. Infinity War incelemesinde görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları