The Amazing Spider-Man #14 İncelemesi – Garip Çizimler

Evet biliyorum normalde Ms. Marvel da olmalıydı. Fakat Ms. Marvel çizim olarak o kadar hoşuma gitmedi ki devam etmeyi falan da düşünmüyorum. Bu yüzden biz Spider-Man ile devam edelim. Ki çizim olayından Spider-Man’de de bahsedeceğim. Çünkü bence çizimler aşırı çocukça, ve bu çok gereksiz.

amazing spider-man 14 2019 ile ilgili görsel sonucu

Evet sayının çizimleri hoşuma gitmedi. Hikaye ayrı konu, orada da çok büyük sıkıntılarım var ama önce çizimlere gelelim. Çizimler, bir garip. Klasik çizgi roman çizimleri gibi değil. Gerçekçi de değil. Çocuklar için tasarlanmış gibi de durmuyor ama çok daha basit çizimler oldukları kesin. Yani ben buna çocuksu diyebiliyorum. Başka bir kelime aklıma gelmiyor bilen varsa yazmakta özgür. Çizimler görecelidir, ben beğenmedim ama başka biri bu görsel tarzı beğenebilir. Ama lütfen, o ne kadar kötü bir Lizard portresi.

Ben bu serinin ilk sayılarını da okumuş, aynı şekilde beğenmemiştim. Lizard orada çok daha kısa gözüküyordu. Nedense bu ”Amazing” serisi benim bildiğim Spider-Man ile uzaktan yakınan alakası olmayan saçma sapan şeyler barındırıyor. Yok Peter Parker ve Spider-Man ayrılmış. İki tane Peter var biri Peter tarafı biri Spider-Man tarafı. Sonraki hikayede J. Jonah ile arkadaş oluyorlardı. Buradaki genel hikayede sorun yok ama o Lizard kısmı moralimi çok bozdu. Rhino ile iş birliği yapmaları garip ama anlayabiliyorum. Çünkü aslında bunun öncesi var. Miles Morales: Spider-Man şu anda ilk 2 sayısını çıkardı. Onları okuyup çıktığında da 3’ü okuyup, ondan sonra bunu okumak aslında daha mantıklı. Çünkü bu sayı şu anda çıkmayan MM: SM 3’ten sonra geçiyor. Fakat şunu söyleyebilirim ki gidin Miles Morales: Spider-Man’i okuyun. İlla Peter istiyorum derseniz de yeni başlayan Friendly Neighborhood Spider-Man’i okuyun. Superior bile daha iyi, o kadar yani. Ki ben Superior’dan nefret ediyorum. Neyse haftaya görüşmek üzere.

Puan: 5/10

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları