Titans 9, 10 ve 11. Bölüm İncelemesi –

11. bölümde biten sezon mu olur?

titans hank and dawn ile ilgili görsel sonucu

Hank and Dawn

9. bölüm Hank and Dawn bence oldukça iyi bir bölümdü. Bölümün en büyük sıkıntısı kesinlikle ama kesinlikle yanlış bir zamanda gösterilmesiydi. 8. bölümün sonunda yaşananlardan sonra Hank ve Dawn’ın kişisel hayatını izlerken çoğu zaman kafam o konulara gitti, acaba ne olacak diye düşündüm. Gerçi bu bölümün sonunda her şey oraya bağlandı ama gene de bence bölümün zamanlaması çok yanlıştı.

Onun dışında kusursuz bir bölüm bence. Karakterleri güzel anlatıyor, hem Hank hem de Dawn’ın geçmişi güzel yansıtılmış. İkisi de korkunç şeyler anlatmış ve bu şeyleri görmemiz hoşuma gitti. Fakat bunu nasıl kullanacaklarını da bu bölümü izlediğim sırada merak ediyordum. Kısacası bölümü beğendim. Oldukça iyi. Sadece neden 8. bölümden sonrasına konulmak istendi, onu anlayamadım.

Puan: 8/10

titans koriand'r episode ile ilgili görsel sonucu

Koriand’r

10. bölümde odak Rachel ve Kory’deydi. Kory’nin gemisi Koriand’r’ı gördük. Ayrıca neden buraya geldiğini ve Rachel’ın geçmişini falan öğrendik. Wonder Girl bu bölümde kesinlikle harikaydı. Ayrıca geçen bölümde Rachel’ın nasıl gözüktüğünü de açıklamışlar. 11. bölümde Hank ve Dawn’ın da işin içine gireceğini tahmin ediyorum. Bölümün çok fazla aksiyonu yoktu ama karakterleri çok güzel vermişti.

Bu bölüm ile birlikte çoğu sorumuzun cevabını aldık ve sezon finaline güzel bir hazırlık yaptık diye düşünüyorum. Bölümde Dick ve Gar biraz arka plandaydı ama pek takmadım açıkçası. Çünkü hem Rachel hem de Kory ile ilgili öğrendiğimiz şeyler bence gayet yeterliydi.

Puan: 8/10

titans season finale ile ilgili görsel sonucu

Dick Grayson

İki güzel bölümden sonra bunu beklememiştim. En büyük sorunum bölümün gereksiz uzun olması. Daha doğrusu bölümün gereksiz olması değil, Dick’in o garip evrende geçirdiği zaman gerçekten çok uzatılmış. Bölümün yarısını falan kaplasa iyi. Ama kontrol ettim, gerçek Dünya’da sadece 2 yada 3 dakika geçiriyoruz.

Ve bu çok kötü. Evet Gotham kısımları falan güzeldi ama o kadar uzatılmıştı ki bir süre sonra bitmesi için dua etmeye başladım. Evet Batman kötü tarafa dönmüş, aman ne kadar güzel. Ayrıca bölümde Gar, Rachel ve Kory ne kadar az vardı. Resmen bu bölümün içine istemeyeceğim her şeyi koymuşlar. Sezonun en kötü bölümlerinden biri olduğunu düşünüyorum. Jenerikten sonraki sahneyi beğendim ve ilgimi çekti ama, o kadar. Bölümü hiç sevmedim. Artık 2. sezona bakacağız.

Puan: 6/10

Titans 9, 10 ve 11. Bölüm İncelemesi – için 3 yanıt

  1. Anladığım kadarıyla son bölümde Trigon’un ne kadar güçlü olduğunu göstermeye çalışmışlar.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları